cwp.lublin@wp.pl 535 155 223

Zespół

Team Detail Image

Agata Szulczyk

Psycholog, Arteterapeuta

Nazywam się Agata Szulczyk, jestem arteterapeutką, założycielką gabinetu arteterapii MOCARTE. Pracuję w nurcie TSR-terapia skoncentrowana na rozwiązaniach. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, nastolatkami oraz dorosłymi. Interesuję się psychologią i sztuką. Pomoc innym to dla mnie misja i rzecz, która sprawia ogromną satysfakcję.

Pracuje z pomocą:
Arteterapii, która wpływa na rozumienie swoich emocji. Podczas działań twórczych często docieramy do tego, co czujemy i przeżywamy. Jest wsparciem w regulowaniu emocji, a także poszukiwaniu rozwiązań. Arteterapia jest dedykowana dla każdego, bez względu na wiek czy płeć.

Kids’ Skills – Dam Radę! To metoda oparta na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (PSR). Jest to nurt należący do grupy podejść w psychoterapii określanych mianem terapii konstruktywistycznych. Autorem metody jest dr Ben Furman – fiński psychiatra i psychoterapeuta. Metoda opiera się na kilkunastu krokach, podczas których dziecko, razem z terapeutą oraz przy wsparciu najbliższego otoczenia społecznego, konstruuje nową rzeczywistość, w której problem nie występuje. Pojawia się za to umiejętność, której dziecko się uczy i nad którą pracuje, zwiększając tym samym poczucie własnej skuteczności, pewność siebie, a także rozwijając swoje mocne strony i odnajdując nieuświadomione zasoby.

Zapraszam na konsultacje.