cwp.lublin@wp.pl 535 155 223

Przedstawianie projektu 

Blog Detail Image
  • 25 kwiecień 2022
  • Centrum wsparcia psychologicznego to miejsce, w którym możesz poczuć się bezpiecznie. Znajdziesz u nas profesjonalną pomoc i opiekę. Nasza kadra składa się z wielu doświadczonych terapeutów, specjalizujących się w różnych dziedzinach psychologii. Wiemy, że każdy człowiek zmaga się z innymi problemami, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając odpowiednią dla niego terapię.

    Czym się wyróżniamy? 

    Nasze gabinety zostały wyposażone w nowoczesne meble i wygodne fotele, tak abyś podczas terapii poczuł się jak najbardziej komfortowo. Terapia to zazwyczaj długi proces, dlatego bardzo ważne dla nas jest Twoje poczucie bezpieczeństwa i zapewnienie odpowiedniego wsparcia.  

    Posiadamy wyspecjalizowany zespół, stale podnoszący swoje kompetencje. Znajdziesz u nas psychologów, terapeutów, psychoterapeutów, pedagogów oraz arteterapeutów. Podczas konsultacji dobierzemy dla Ciebie najlepszego specjalistę, który poprowadzi Cię po drodze do lepszego samopoczucia i życia. Oferujemy pomoc dla osób w każdym wieku, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i dobór odpowiedniej terapii.  

    Rozumiemy, że niektóre problemy pojawiają się nagle, a ty możesz potrzebować szybkiej pomocy z zewnątrz. U nas masz możliwość krótkoterminowej terapii, podczas której pomożemy Ci osiągnąć zamierzone cele. Dla wygody naszych pacjentów nasza placówka otwarta jest 7 dni w tygodniu.